REAL ONLINE AUCTIONS
English (United Kingdom)Hungarian (formal)

MAGYAR-KÜLFÖLDI MODERN ÉRMÉK

Modern  bizonyos szempontból a középkor utáni összes forgalmi és emlék érme, érem. Felvásárlási árukat, csakúgy mint más kategóriákban ritkaságuk és állapotuk alapján állapítjuk meg. Az 1946 utáni forgalmi és emlék forintok esetében elmondható, hogy általában a használt, kopott darab ára töredéke a sérülésmentes, forgalomba nem került , úgynevezett UNC példányokénak.

e-max.it: your social media marketing partner

Az árverésre történő átvétel, illetve a felvásárlás helye:

Budapest, VI. kerület, Vörösmarty u. 61.

Nyitvatartás: Hétfőtől-péntekig 10 és 18 óra között

E-mail: info@procopius.hu